loko pdd2

ЦСКА не успя да вкара гол и при Второто си домакинство на Локо Пд през този сезон, пише на първа страница вестник "Тема спорт". През есента армейците паднаха с 0:1 от черно-белите 8 София, а сега стигнаха само до точка - 0:0. Локомотив игра много стабилно през цялата среща, докато ЦСКА направи може би най-слабия си мач в плейофната фаза от първенството. Най-чистите положения в срещата пропуснаха Марчев и Десподов. Играчът на Локо Пд излезе сам срещу Китанов, но вратарят на червените спаси. Малко след това Десподов пък не успя да реализира от непосредствена близост.Стамен Белчев бе направил 4 промени в състава спрямо гостуването на Черно море и това наруши ритъма в играта на отбора. Камбуров пък остана на пейката за гостите, но се появи на терена в 64-ата минута.Равенството прати ЦСКА на 4 точки пред третия Левски. Локо Пд пък изостава с 3 пункта от Дунав в спора за четвъртата позиция.