Antonio Conte

Мениджърът на Челси Антонио Конте се извини на главния съдия Нийл Суорбрик за яростния си протест срещу него, довел до изгонването на италианеца по време на измъчения успех на шампионите с 1:0 срещу Суонзи на „Стамфорд Бридж". Специалистът изгледа цялото второ полувреме по телевизията в съблекалнята на отбора си, тъй като преди това реагира доста остро на решението на рефера да не даде корнер на Челси. Домакините доминираха в мача, но трябваше да чакат до 55-ата минута, когато немският защитник Антонио Рюдигер се разписа с глава след отразения удар на Канте. „Извинявам се за това. Бях ядосан. Със сигурност направих грешка. По време на мач страдам. Правя го заедно с играчите ми. Съжалявам", заяви след мача Конте, което може само да смекчи наказанието му, но не и да го отмени изцяло. Очакванията са италианецът да получи един мач санкция да не води тима си от пейката.