Начална страница Лига Европа Резултати и голмайстори в групите на Лига Европа

Резултати и голмайстори в групите на Лига Европа

Обновено | Sport 1 15 September 2017 | 11:34
Резултати и голмайстори в групите на Лига Европа

Група А
Виляреал - Астана 3:1
1:0 Никола Сансоне (16), 1:1 Юри Логвиненко (68), 2:1 Седрик Бакамбу (75), 3:1 Денис Черишев (77)

Славия (Прага) - Макаби (Тел Авив) 1:0
1:0 Томаш Нецид (12)

Група B
Динамо (Киев) – Скендербеу 3:1
0:1 Герги Музака (39), 1:1 Сергей Сидорчук (47), 2:1 Жуниор Мораес (49), 3:1 Димерси Мбокани (65-дузпа)

Йънг Бойс – Партизан 1:1
0:1 Марко Янкович (11), 1:1 Кристиан Фаснахт (14)

Група C
Истанбул Башакшехир – Лудогорец 0:0

Хофенхайм – Спортинг (Брага) 1:2
1:0 Сандро Вагнер (24), 1:1 Жоао Карлос (45+1), 1:2 Диего Соуса (50)

Група D
Аустрия (Виена) – Милан 1:5
0:1 Хакан Чалханоглу (7), 0:2 Андре Силва (10), 0:3 Андре Силва (20), 1:3 Александър Боркович (47), 1:4 Андре Силва (56), 1:5 Сусо (63)

Риека – АЕК (Атина) 1:2
0:1 Петрос Манталос (16), 1:1 Йосип Елез (29), 1:2 Лазарос Христодопулос (62)

Група Е
Аполон (Лимасол) – Олимпик (Лион) 1:1
0:1 Мемфис Депай (53-дузпа), 1:1 Адриан Сардинеро (90+3)

Аталанта – Евертън 3:0
1:0 Андреа Масиело (27), 2:0 Алехандро Гомес (41), 3:0 Брайън Кристанте (44)

Група F
Злин - Шериф (Тираспол) 0:0ФК Копенхаген - Локомотив (Москва) 0:0

Група G
Апоел (Беер Шева) – Лугано 2:1
1:0 Даниел Айнбиндер (2), 2:0 Схир Цедек (60-дузпа), 2:1 Схир Цедек (67-автогол)

Стяуа – Виктория (Пилзен) 3:0
1:0 Константин Будеску (21-дузпа), 2:0 Константин Будеску (44), 3:0 Денис Алибек (72)

Група H
От 23:05 часа
Арсенал – Кьолн 3:1
0:1 Джон Кордоба (9), 1:1 Сеад Колашинац (49), 2:1 Алексис Санчес (67), 3:1 Ектор Белерин (81)

Цървена звезда – БАТЕ 1:1
1:0 Неманя Радонич (54), 1:1 Николай Сигневич (72)

Група I
Олимпик (Марсилия) – Коняспор 1:0
1:0 Адил Рами (48)

Витория (Гимараеш) – РБ Залцбург 1:1
1:0 Педрао (25), 1:1 Валон Бериша (45)

Група J
Зоря (Луганск) – Йостерсунд 0:2
0:1 Саман Годос (50), 0:2 Салису Абдулхи Геро (90+4)

Херта – Атлетик (Билбао) 0:0

Група K
Зулте Варегем – Ница 1:5
0:1 Аласан Плеа (16), 0:2 Аласан Плеа (20) 0:3 Данте (28), 1:3 Лея Исека (46), 1:4 Алан Сент-Максим (69), 1:5 Марио Балотели (74)

Витес – Лацио 2:3
1:0 Тим Матавж (33), 1:1 Марко Пароло (51), 2:1 Брайън Линсен (57), 2:2 Чиро Имобиле (67), 2:3 Алесандро Мурджа (75)Група L
Вардар - Зенит 0:5
0:1 Александър Кокорин (6), 0:2 Александър Кокорин (21) 0:3 Артьом Дзюба (39), 0:4 Бранислав Иванович (66), 0:5 Емилиано Ригони (89)

Реал Сосиедад – Розенборг 4:0
1:0 Диего Йоренте (9), 2:0 Давид Сурутуза (10), 3:0 Йорген Скелвик (41-автогол), 4:0 Диего Йоренте (77)

 Предаде "Фокус"

От същата категория