Начална страница Лига Европа Лига Европа II предварителен кръг - резултати

Лига Европа II предварителен кръг - резултати

02 July 2014 | 05:40
Лига Европа II предварителен кръг - резултати

Резултати от срещите-реванш в турнира Лига Европа, втори предварителен кръг:

ШАХТЬОР КАРАГАНДА (КАЗАХСТАН) - Клайпедос Атлантас (Литва) 3:0 (0:0)

Апоел Беер Шева (Израел)- РНК СПЛИТ (Хърватия) 0:0 (1:2)

МиПа (Финладия) - ДИНАМО МИНСК (БЕЛАРУС) 0:0 (0:3)

ФК КРАСНОДАР (РУСИЯ) - Силамае Калев (Естония) 5:0 (4:0)

Хаугезунд (Норвегия) - ФК САРАЕВО (Босна и Херц) 1:3 (1:0)

Интер Баку (Азербайджан) - ЕЛФСБОРГ (ШВЕЦИЯ) 3:4 след дузпи, 0:1 в редовното време и след продълженията, 1:0 в първия мач.

ОМОНИЯ НИКОЗИЯ (КИПЪР) - Будучност (Черна гора) 0:0 (2:0)

АИК СТОКХОЛМ (ШВЕЦИЯ) - Линфийлд (Сев. Ирландия) 2:0 (0:1)

ЕСБЕРГ (ДАНИЯ) - Кайрат (Казахстан) 1:0 (1:1)

Вадуц (Лихтенщайн) - РУХ ХОЖУВ (ПОЛША) 0:0 (2:3)

Фламуртари (Албания) - ПЕТРОЛУЛ ПЛОЕЩ (РУМЪНИЯ) 1:3 (0:2)

ИФК ГЬОТЕБОРГ (ШВЕЦИЯ) - Гьор ЕТО (Унгария) 0:1 (3:0)

ЛЕХ ПОЗНАН (ПОЛША) - Номе Калиу (Естония) 3:0 (0:1)

СЛОВАН ЛИБЕРЕЦ (ЧЕХИЯ) - Кошице (Словакия) 3:0 (1:0)

ГРЬОДИХ (АВСТРИЯ) - Чукарички (Сърбия) 1:2 (4:0)

ШАХТЬОР СОЛИГОРСК (БЕЛАРУС) - Дери Сити (Сев. Ирландия) 5:1 (1:0)

Тромсьо (Норвегия) - ВИКИНГУР (ФАРЬОРСКИ О-ВИ) 1:2 (0:0)

ЗИМБРУ (МОЛДОВА) - ЦСКА София (България) 0:0 (1:1)

Грьонинген (Холандия) - АБЪРДИЙН (ШОТЛАНДИЯ) 1:2 (0:0)

Апоел Тел Авив (Израел) - ФК АСТАНА (КАЗАХСТАН) 1:0 (0:3)

СПАРТАК ТЪРНАВА (СЛОВАКИЯ) - Зестафони (Грузия) 3:0 (0:0)

ЗОРЯ ЛУГАНСК (УКРАЙНА) - Лачи (Албания) 2:1 (3:0)

ЧИХУРА (ГРУЗИЯ) – Бурсаспор (Турция) 0:0 (0:0, 4:1 с дузпи)

АСТЕРАС ТРИПОЛИС (ГЪРЦИЯ) – РоПС (Финландия) 4:2 (1:1)

Завиша Бидгошч (Полша) – ЗУЛТЕ-ВАРЕГЕМ (БЕЛГИЯ) 1:3 (1:2)

Войводина (Сърбия) – ТРЕНЧИН (СЛОВАКИЯ) 3:0 (0:4)

Слиго Роувърс (Ирландия) – РОЗЕНБОРГ (НОРВЕГИЯ) 1:3 (2:1)

ХАЙДУК (ХЪРВАТИЯ) – Дъндолк (Ирландия) 1:2 (2:0)

Горица (Словения) – МОЛДЕ (НОРВЕГИЯ) 1:1 (1:4)

Ягодина (Сърбия) – КЛУЖ (РУМЪНИЯ) 0:1 (0:0)

Широки Брег (Босна и Херцеговина) – МЛАДА БОЛЕСЛАВ (Чехия) 0:4 (1:2)

Копер (Словения) – НЕФТЧИ (АЗЕРБАЙДЖАН) 0:2 (2:1)

Ференцварош (Унгария) – РИЕКА (ХЪРВАТИЯ) 1:2 (0:1)

ДЬОШГЬОР (УНГАРИЯ) – Литекс (България) 1:2 (2:0)

Крусейдърс (С.Ирландия) – БРОМАПОЙКАРНА (ШВЕЦИЯ) 1:1 (0:4)

САНКТ ПЬОЛТЕН (АВ) - Ботев (Бълг) 2:0 (1:2)

ХАФНАФЬОРДУР (ИСЛАНДИЯ) - Неман Гродно (Бел) 2:0 (1:1)

СЕЙНТ ДЖОНСТЪН (ШОТЛАНДИЯ) – Люцерн (Швейцария) 6:5 след дузпи, 1:1 в редовното време и продълженията (1:1)

СТЯРНАН (ИСЛАНДИЯ) – Мадъруел (Шотландия) 3:2 след продължения (2:2)

* Отборите с главни букви продължават напред в турнира, в скоби са резултатите от първите срещи


От същата категория